درباره ما

"افراد موفق کارهایی انجام می دهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام دهند، آرزو نکنید که ای کاش آسان تر شود، آرزو کنید ای کاش من بهتر شوم" جیم ران

ماموریت ما

ما با تامین تجهیزات شبکه های صنعتی و همچنین برخی از تجهیزات تجاری شبکه فعالیت خود را آغاز نمودیم و قصد داریم روز به روز سبد محصولات قابل ارایه را قوی تر کنیم. اکثر تجهیزاتی که در این سامانه ارایه می گردد، قبلا توسط تیم ما در پروژه های بزرگ بکار گرفته شده اند و از صحت عملکرد صحیح آن ها و همچنین کیفیت مناسب اطمینان داریم. هر چند باید این نکته را در نظر داشته باشیم که هر تجهیزی برای استفاده در محیط خاص و کاربرد خاصی طراحی و ارایه شده است و اگر امکانات و ویژگی های دستگاه با نیازهای محیطی و سناریو های مد نظر مغایرت داشته باشد، شاید نتوان به نتیجه مطلوب رسید. در نتیجه در این سامانه سعی نموده ایم اطلاعات مفید، موثق، جامع، دسته بندی و فیلتر شده در اختیار مشتریان قرار دهیم که بتوانند با در اختیار داشتن اطلاعات کافی، بهترین تجهیز را برای کاربرد مد نظر انتخاب کنند. همچنین تیم فنی و فروش ما پاسخگوی تماس های تلفنی و مکاتبات مشتریان محترم جهت ارایه اطلاعات بیشتر نسبت به محتوای ارایه شده در وب سایت هستند. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر قبل یا بعد از خرید با راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

ماموریت ما تامین محصولات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه فناوری اطلاعات، ارایه خدمات پس از فروش مناسب و همچنین آموزش های مفید است. برخی از تجهیزات و محصولاتی که توسط ما تامین شده اند عبارتند از :

  • سوییچ و روترهای شبکه
  • مبدل های پروتکل و مدیاهای مختلف
  • کامپیوتر، سرور و تجهیزات پردازشی و قطعات کامپیوتر
  • تجهیزات وایرلس و مخابراتی
  • تجهیزات مرتبط با راهکارهای اینترنت اشیاء
  • نرم افزارهای آماده
  • فایل های آموزشی در زمینه زیرساخت ها و سرویس های شبکه و نرم افزار

تاریخ شروع

ایده راه اندازی دیجی برنا در سال 1396 مطرح شد .یکی از دلایل مطرح شدن چنین ایده ای بازار نابسامان تجهیزات شبکه های کامپیوتری و تجهیزات مبتنی بر تکنولوژی های نوین در ایران بود. سال های تجربه ما به عنوان خریدار این تجهیزات برای راه اندازی پروژه های مختلف این بود که اغلب فروشندگان علاوه بر اینکه تجربه و دانش ارایه خدمات پس از فروش را به خوبی ندارند، قبل از فروش تجهیزات نیز اطلاعات مفید و لازم را با صبر وشکیبایی و دقت در اختیار خریداران قرار نمی دهند.ما سعی نمودیم پشتوانه سال ها تجربه در این حوزه را تبدیل کنیم به مدل کسب و کاری مشتدری مدارانه.

اکنون با در اختیار داشتن تیم های تخصصی خبره و واحدهای کسب و کار ویژه می توانیم تجهیزات مختلف از برندهای متفاوت را به راحتی تامین نماییم و با سرویس دهی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهیم.

همکاری با ما

بی شک هیچ مجموعه ای بدون داشتن ارتباطات قوی و دو جانبه مبتنی بر سیاست برد-برد با سایر شرکت ها نمی تواند به چشم اندازهای خیره کننده برسد. ما در دیجی برنا سعی کردیم با برقراری ارتباطات و تعامل قوی با سایر شرکت ها داخلی و خارجی زنجیره ای قوی برای تامین تجهیزات و خدمات ارایه کنیم وتمایل داریم با افزایش این ارتباطات این زنجیره را هر روز قوی تر و مستحکم تر نماییم. از شرکت های فعال در زمینه های مرتبط با حوزه های فعالیتمان دعوت می نماییم به همکاری مشترک. خواهشمند است درخواست ها و پیشنهادات در این زمینه را به ایمیل info@digiborna.com ارسال فرمایید.

همچنین اعتقاد داریم که اصلی ترین رکن یک شرکت سرمایه انسانی آن شرکت است و سازمان بدون داشتن چنین سرمایه ای، محکوم به شکست است. از متخصصین در حوزه های فنی و فروش مرتبط با زمینه های کاری ما دعوت می نماییم رزومه و درخواست همکاری تمام وقت یا پاره وقت خود را به ایمیل job@digiborna.com ارسال نمایند.

چشم انداز ما

ما برآنیم که یکی از ده تامین کننده برتر تجهیزات IT در کشور باشیم و اصلی ترین مزیت رقابتی ما نسبت به سایر رقبا، کیفیت تجهیزات ارایه شده و نوع سرویس دهی به مشتری باشد.

مزیت های رقابتی ما

فلسفه تاسیس و راه اندازی این مجموعه، استفاده از بیش از دو دهه تجربه در صنعت IT کشور است که ما را بر آن داشت به پشتوانه این تجربه ارایه دهنده خدمات فروش و پس از فروش بهترین تجهیزات و راهکارهای حوزه آی تی و شبکه های کامپیوتری باشیم. سعی بر آن نمودیم بجای ارایه طیف وسیعی از تجهیزات مختلف، سبد محصولی گزینش شده از بهترین برندها برای نیازهای تجاری، اداری و صنعتی به مشتریانی با سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ ارایه دهیم.

تیم پشتیبانی و فنی دیجی برنا این حق را برای مشتری قائل است که بتواند از تجهیزات خریداری شده بهترین استفاده را نماید. لذا ما آمادگی ارایه سرویس پشتیبانی به مشتریان را در هر روز هفته داریم.

می دانیم که ارایه سریع خدمات یکی از نیازهای مشتریان و یکی از مزیت های رقابتی ماست. ما از بدو تاسیس به چابکی سازمان اعتقاد فراوان داشتیم و همواره سعی کردیم با حذف بروکراسی اداری و رده های سازمانی اضافی، مجموعه چابک و سریع بسازیم.

می دانیم که بسیاری از مشتریان در مواجه با سازمان های حجیم و بروکراتیک حس خوبی ندارند و از اینکه مشتریانمان خدمات مدنظر خود را همراه با حس راحتی و صمیمت در سریعترین زمان ممکن از ما دریافت می کنند، لذت می بریم.

ما به کسب و کار بر مبنای اصول حرفه ای و اخلاقی اعتقاد داریم و ضمن برقراری ارتباط قوی با مشتریانمان سعی می نماییم با انعطاف پذیری بالا، به تعهداتمان به طور کامل پایبند باشیم.

باعث افتخار و خوشبختی ماست که تعدادی از بهترین متخصصان در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و شبکه های کامپیوتری عضو تیم ما هستند. از این بابت به خود می بالیم که می توانیم بهترین سرویس را توسط بهترین افراد به مشتریانمان ارایه دهیم.

شروع گفتکو