شرایط گارانتی و فرم درخواست گارانتی

این سند در تاریخ 20 تیرماه 1399 بروز رسانی شده است.

مدت زمان گارانتی محصولات

محصولی که دارای گارانتی است، مدت زمان گارانتی برای آن محصول در تب مشخصات فنی ذکر شده است.

شرایط گارانتی

  1. شرکت گارانتی کننده برای هر محصول می تواند متفاوت باشد. محصولاتی که به طور مستقیم توسط دیجی برنا ارایه می شود، دارای گارانتی دیجی برنا است و در صورتیکه در مدت زمان گارانتی باشد، امور بررسی، تعمیر یا تعویض کالا توسط ما انجام می پذیرد. محصولاتی که از شرکت های دیگر تامین می گردد، مشمول شرایط و ضوابط گارانتی آن شرکت ها هستند و دیجی برنا مسولیتی در این زمینه ندارد. هر چند که در صورت نیاز سعی می کنیم در این خصوص به مشتریان محترم کمک و راهنمایی نماییم. علاوه بر این همواره تلاش نموده ایم محصولات را از شرکت هایی که گارانتی معتبر و مسوولانه دارند تهیه نماییم و در صورت دریافت گزارشی در خصوص عدم ارایه سرویس خوب گارانتی، همکاری خود را با شرکت مذکور قطع نمودیم.
  2. در صورت نیاز به دریافت خدمات گارانتی، پس از دریافت درخواست گارانتی از طریق فرم موجود در این صفحه، شرکت گارانتی کننده را مشخص می نماییم و به اطلاع مشتری می رسانیم. در صورتیکه محصول مستقیما توسط دیجی برنا تامین شده باشد، با مشتری محترم جهت ارسال کالا به دفتر دیجی برنا هماهنگی می گردد و درصورتیکه گارانتی برای شرکت ثانویه ای باشد، اطلاعات لازم را جهت هماهنگی و ارسال جنس در اختیار مشتری قرار می دهیم.
  3.  هر گونه آسیب ناشی از ضربه و صدمه فیزیکی از جمله شکستگی بدنه؛ خراشیدگی، نوسان برق، عدم استفاده از ارت مناسب، آتش سوزی، استفاده از آداپتورهای متفرقه، استفاده ناصحیح، حوادث طبیعی و غیر مترقبه، خرابی bad sector هارد دیسک، ورود مایعات، مواد شیمیایی و سیالات به دستگاه و بازکردن دستگاه و تعمیر توسط افراد غیر متخصص شامل گارانتی دیجی برنا نمی شود.
  4. گارانتی دیجی برنا بنا به نوع کالا می تواند تعمیر یا تعویض باشد. در اغب موارد فرآیند تعمیر یا تعویض در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد. هر چند که در مواردی ممکن است زمان بیشتری برای این فرآیند نیاز باشد که این زمان به مشتری اطلاع رسانی می شود و کالا در زمان اعلام شده توسط دیجی برنا تعمیر یا تعویض می گردد.
  5. در برخی موارد بنا به حساسیت کار ممکن است در صورت موجود نبودن دستگاه در کشور، دستگاه جایگزین مشابه برای مشتری ارسال گردد و یا اینکه در صورت تعمیری بودن مورد گارانتی، در زمان تعمیر دستگاه امانی در اختیار مشتری قرار گیرد. جایگزینی بلافاصله دستگاه مشابه یا در اختیار قراردادن دستگاه امانی در زمان تعمیر، برای دیجی برنا الزام آور نیست و فقط تلاشی در راستای مشتری مداری است و ممکن است در برخی از موارد این سرویس ارایه نگردد.
  6. دیجی برنا این حق را دارد که هرزمانی این قوانین و شرایط را تغییر دهد. خواهشمند است به صورت دوره ای و حتما قبل ازاستفاده از سایت و ثبت سفارش، متن شرایط گارانتی را بررسی فرمایید.  جهت سهولت شما در بررسی های دوره ای، ما همواره تاریخ آخرین بروز رسانی را در بالای این صفحه سایت درج می نماییم.

    شروع گفتکو